Pożegnanie ks. Pawła

2 września 2018

Upływa szybko życie…

2 września 2018 po uroczystej sumie dziękowaliśmy za piękną, ofiarną, rzetelną pracę ks. Pawłowi Wróblowi, który obejmie teraz funkcję proboszcza w Myszkowie. Ks. Paweł był u nas 2 lata i 12 dni. W tym czasie dał się poznać jako wspaniały kapłan, dobry organizator, opiekun ministrantów, człowiek życzliwy, zawsze radosny i uśmiechnięty. Za wspaniałą i ofiarną pracę dziękowali mu: chór, ministranci, scholka, mieszkańcy Skrajnicy, Legion Maryi, przedstawiciele szkoły w Olsztynie i Parafialna Rada Duszpasterska. Życzymy ks. Palowi obfitości Bożych łask, Bożego błogosławieństwa i matczynej opieki Jasnogórskiej Pani. Bóg zapłać i Szczęść Boże!

2 komentarze

 1. Ks Paweł

  Jeszcze raz Wszystkim dziękuję za te 2 lata i 12 dni
  Wielkie Bóg Zapłać za wspaniałe pożegnanie
  Będę o Was pamiętał
  Pozdrawiam
  Z Bogiem

  Odpowiedz
 2. Małgorzata

  Tak, ksiądz Paweł dał się przez te 2 lata poznać jako dobry kapłan – oddany ludziom i Bogu wiernie i gorliwie spełniając swoją posługę w parafii.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *