Dziękujemy Ks. Prałatowi za dotychczasową posługę w naszej parafii

W minioną niedzielę, 30 czerwca 2019 roku, odbyła się pożegnalna Msza Święta Księdza Ryszarda Grzesika, który po 32-letniej posłudze w Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Olsztynie odszedł na emeryturę. Wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski, Zastępca Wójta Gminy Olsztyn Małgorzata Haładyj, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie, Mariola Matysek, dyrektorzy szkół, przedstawiciele Wspólnoty Gruntowej w Olsztynie, parafialne chóry, Koła Gospodyń Wiejskich oraz wielu parafian złożyło podziękowania i wyrazy szacunku do jego wieloletniej pracy w parafii i dekanacie Olsztyn.

Życzymy Księdzu Ryszardowi Grzesikowi dalszego Bożego Błogosławieństwa, jednocześnie prosząc by nadal nam służył swoją modlitwą.