W ostatnim czasie podjęliśmy wysiłek przeprowadzenia pełnej inwentaryzacji naszego cmentarza.

W jej wyniku cmentarz został podzielony na kwatery, a każdy grób otrzymał swój unikatowy numer. Bogata dokumentacja fotograficzna zawiera zdjęcia wszystkich grobów,  opisanych w specjalnej bazie danych, dostępnej na tej stronie, a prosta w obsłudze wyszukiwarka umożliwia odnalezienie dowolnego grobu i zlokalizowanie go na planie cmentarza.

W związku z powyższym, proszę wszystkie osoby uprawnione do dysponowania grobem o kontakt bezpośredni  z kancelarią parafialną w sprawie potwierdzenia bądź aktualizacji swoich danych osobowych.

Cmentarz jest naszym dobrem wspólnym. Apeluję zatem, abyśmy wszyscy czuli się współodpowiedzialni za utrzymanie porządku; proszę również o zapoznanie się z widniejącym na stronie regulaminem.

Serdecznie dziękuję za wciąż napływające dowody troski o naszą parafię, a za każde dobre słowo, życzliwość i zrozumienie dla podejmowanego trudu składam serdeczne Bóg Zapłać.

Ks. Tomasz Gil