Intencje Mszalne

NIEDZIELA 19.05

7.00
W intencji K. Ż. R. p. Marii Skiba (+kartka)

9.00
+ Zofia, Franciszek Marczak

11.00
ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ

12.30
+ Zofia Żabowska

16.30
1) + Alfred Ułamek
2) + Henryk Malarski od córki z mężem i dziećmi

PONIEDZIAŁEK 20.05

7.00
+ Bogdan Krakowski od brata Mieczysława z rodz.

18.00
1) + Andrzej Haber w 13 rocznicę śmierci
2) + Piotr Klimczak od teściowej Danuty

18.30
1) + Sławek Śpiewak (+kartka)
2) + Kazimierz Tomalski od rodziny Knop i Wilczyńskich z rodziną z Cielętnik
3) + Arkadiusz Pala w 5 rocznicę śmierci

WTOREK 21.05

7.00
+ Piotr Jaksender od sąsiadów Nabiałków

16.00
PRZYMIŁOWICE DŁUGIE – Msza św. w intencji całej wspólnoty Różańcowej
z Kapliczki w Przymiłowicach połączona z poświeceniem pól

18.00
1) + Eugeniusz Młynarczyk od kolegów z Koła Wędkarskiego Olsztyn – Borowa
2) + Józefa Jamrozik od synowej Doroty

18.30
+ Kazimierz Powroźnik od Teresy i Stefana Trąbskich

ŚRODA 22.05

7.00
+ Katarzyna Orlikowska od Zbyszka Pala z rodz.

17.00
PRZYMIŁOWICE KOTYSÓW + Zenon Kimla od koleżanek żony zmarłego

18.00
+ Bronisław Krawczyk od chrześnicy Barbary z rodz.

18.30
1) + Stanisław Wawrzyniak w 1 rocznicę śmierci oraz Marianna Wawrzyniak
w 11 rocznicę śmierci
2) + Jadwiga Nocoń od córki Joli

CZWARTEK 23.05

7.00
+ Zdzisław Rogoziński od Bogdana z rodz.

18.00
W 40 rocznicę urodzin Idy Knysak

18.30
1) + Wiesław Lipowski od sąsiadów: Anny i Włodzimierza Mierzwa oraz Elżbiety i
Tadeusza Milkiewicz
2) + Dariusz Płatek i zmarli z rodziny Matysiaków i Płatków

PIĄTEK 24.05

7.00
+ Seweryna Tomalska od Tadeusza i Stanisława Mermerów z rodz.

18.00
+ Józef i Aniela Molęccy

18.30
1) + Joanna, Eugeniusz Majda
2) + Bogdan Krakowski od brata Jana z rodz.

SOBOTA 25.05

7.00
+ Kazimierz Powroźnik od chrześnicy Edyty z rodz.

17.00
MSZA ŚW. ODPUSTOWA W SKRAJNICY

18.00
+ Grażyna Kulińska, Lucyna i Józef Michalik, Pelagia Salmiak,
Eugenia i Zygmunt Kulińscy

18.30
1) + Apolonia Krawczyk
2) + Józefa Jamrozik od Krystyny, Mariusza, Barbary z rodz.

NIEDZIELA 26.05

7.00
+ Natalia Rysińska

9.00
+ Helena, Jan Nabiałek (+kartka)

11.00
+ Ewa Ceglarz od synów, Zofia i Stanisław Ceglarz

12.30
+ Eugenia Kulińska

16.30
+ Józefa Nabiałek (+kartka)