Czcigodni Parafianie!

Z okazji Uroczystości Bożego Narodzenia, chcielibyśmy życzyć wszelkich łask płynących ze żłóbka betlejemskiego. Niech radość i pokój płynący od Dziecięcia Jezus napełnia wasze serca i wasze domy, by każdy doświadczył podczas tych świąt, że Chrystus ponownie narodził się i przychodzi do nas.

Łamiąc się zaś opłatkiem przy stole wigilijnym życzmy sobie by nadchodzący Nowy Rok przyniósł nadzieję na lepsze jutro.

Bóg staje się człowiekiem i przez to, uczy nas, że najważniejsza jest miłość. Tworząc w rodzinie wspólnotę przyjaźni i miłości możemy każdego dnia doświadczać mądrości słów błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty: „zawsze ilekroć pozwolisz, aby Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”.

Niech Dziecię Jezus błogosławi całej naszej wspólnocie. Życzą Duszpasterze.