Sukces Chóru Parafialnego

29 kwietnia 2019Aktualności

13 kwietnia Chór Parafialny pod przewodnictwem naszego organisty Rafała Kumora uczestniczył w XV Regionalnym Przeglądzie Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w Koziegłówkach. Pieśnią O głowo coś zraniona „wyśpiewał” statuetkę oraz otrzymał dyplom Koziegłówki 2019.

Chór wystąpił w skladzie: Barbara Krajewska, Jadwiga Minkina, Wiesława Michalik, Maryla Wilczyńska, Danuta Ciura, Krystyna Socha, Anna Wójcik, Jadwiga Strączyńska, Teresa Górecka, Krystyna Kleszcz, Stefania Błaszczyk, Maria Pasternak, Regina Fijołek, Henryk Knysak, Krystyna Bańska, Anna Pala.

Miłośników muzyki i śpiewu serdecznie zapraszamy w każdy czwartek o godz. 18.00 na salkę przy Kościele Parafialnym w Olsztynie.

Gratulujemy i życzymy Chórowi kolejnych sukcesów!

 

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *