Żegnamy ks. wikariusza Adama Koniecznego


Decyzją księdza arcybiskupa Wacława Depo, ksiądz Adam Konieczny nasz olsztyński prefekt i wikariusz został przeniesiony do pracy w parafii Wniebowzięcia NMP w Praszce. Z tego powodu, 28 czerwca o godzinie 12.30 w kościele w Olsztynie, a wcześniej o godzinie 10.00 w Turowie, odbyły się uroczyste Msze święte, podczas których wszyscy wierni mogli podziękować księdzu Adamowi za jego pięcioletnią posługę w parafii.

W podziękowaniach i serdecznych życzeniach uczestniczyli: służba liturgiczna, przedstawiciele Kół Żywego Różańca z Przymiłowic, Skrajnicy i Olsztyna; przedstawiciele Legionu Maryi i chóru parafialnego; reprezentanci Ochotniczej Straży Pożarnej z całej gminy Olsztyn; dyrektor Szkoły Podstawowej w Kusiętach z gronem pedagogicznym i uczniami; uczniowie SP w Olsztynie; przedstawiciele Koła Gospodyń Przemiłowiczanki i mieszkańców wsi Przymiłowice; Koło Gospodyń Wiejskich z Olsztyna; Przedstawiciele Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Olsztynie oraz wielu indywidualnych parafian.

 

Dziękujemy za pięć lat posługi w parafii


Składamy księdzu Adamowi najserdeczniejsze podziękowania za posługę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy niesłabnącego żaru ducha w jakże trudnej kapłańskiej posłudze, oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów.
Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

Szczęść Boże, Parafianie.